KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14144327
nr 1414 4327
Franz Zack
(1884-1945), Österrike
Färgetsningar, 2 st, Landskap. Signerade. Bildmått: 15x22cm, yttermått inklusive ram: 25x33cm
Franz Zack, konstnär född 1884, död 1945.
måndag 23 augusti 2021
kl 20:36:03